Fachman24.pl > Nowości i komunikaty

Aktualności i komunikaty

Pozyskaj referencje

Data dodania: 2012-02-23

Bądź bardziej wiarygodny dla przyszłych Klientów- potwierdź swoje kwalifikacje uzyskując referencje od swoich Zleceniodawców.

O Fachowcu i jakości oferowanych przez niego usług najlepiej świadczą Klienci, dlatego poproś o rekomendacje swoich poprzednich Zleceniodawców. Referencje to świadectwo jakości wykonanej pracy, pozwalają lepiej dobierać pracownika. Dzięki referencjom przyszli Klienci poznają opinię innych na temat Twojej firmy. Referencje dostarczają użytkownikom informacji o firmie, poziomie jej usług lub jakości oferowanych towarów.

Aby poprosić o referencje kliknij w poniższy link lub skopiuj go i wklej do przeglądarki:

http://fachman24.pl/Reference/CreateReference

  • Referencje pokażemy w Twojej wizytówce
  • Będą one widoczne dla wszystkich przeglądających Twój profil w serwisie Fachman24.pl
  • Fachowców z referencjami bezpłatnie promujemy w Katalogu Fachowców za pomocą funkcji "pokaż tylko promowanych"

Reklama do wygrania

Data dodania: 2011-12-01

Bądź widoczny w sieci!

Reklama w wyszukiwarce Google o wartości 100 pln zostanie uruchomiona dla 10 użytkowników, którzy wkleją link do swojej profesjonalnej wizytówki z Fachman24.pl na funpage naszego serwisu:

http://pl-pl.facebook.com/fachman24

Zobacz szczegóły

Szczegółowa informacja o nowym zleceniu na telefon – już wkrótce

Data dodania: 2011-10-19

Drodzy Fachowcy!

Informujemy, że niebawem zostanie uruchomiona usługa, dzięki której informacja o zleceniu i treść zlecenia zostanie przekazana Fachowcom telefonicznie.

Podczas odsłuchiwania treści zlecenia Fachowcy będą mieć możliwość również zakupu danych kontaktowych do zlecenia z wykorzystaniem posiadanych Fachpunktów lub za pomocą SMS-a.

Będziemy szczegółowo i na bieżąco informować na temat tej usługi.

Nowa usługa – potwierdzanie aktualności zlecenia SMS-em

Data dodania: 2011-10-18

Uruchomiliśmy nowa usługę, dzięki której Klienci za pośrednictwem telefonu komórkowego mogą kontrolować swoje zlecenia w serwisie.

Usługa polega na możliwości potwierdzenia aktualności zlecenia poprzez odesłanie SMS-a. To rozwiązanie zapewnia Klientom możliwość szybkiej, bezpośredniej reakcji na zgłoszenie się Fachowca. Dla Fachowca jest to szansa na szybką weryfikacje – przekazanie danych do zlecenia lub zwrot fachpunktów zainwestowanych z zlecenie.

Zachęcamy naszych Klientów do korzystania z usługi. Koszt odesłania SMS to 0,62 zł brutto.

Sprawdź ceny usług remontowo - budowlanych

Data dodania: 2011-10-12

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług remontowo –budowlanych. Cennik zawiera ceny najważniejszych usług w kategoriach takich jak: malowanie, zabudowy gipsowe, suche tynki, parkieciarstwo i cyklinowanie, murarstwo i tynkowanie, dekarstwo, glazurowanie, elektryka, hydraulika, instalacja oraz usługi ogrodnicze.

Cennik daje możliwość zorientowania się w cenach różnych usług. Ceny są orientacyjnie i zostały wyliczone na podstawie cenników firm budowlanych i remontowych w różnych województwach.

Przerwa konserwacyjna Fachman24.pl 24 - 25.09.2011

Data dodania: 2011-09-26

Informujemy, że w dniach 24 - 25 września trwały prace konserwacyjne systemu Fachman24.pl. W tym czasie serwis był niedostępny dla użytkowników. Pakiety czasowe w serwisie zostaną przedłużone o jeden dzień.

Pakiet promocyjny Profesjonalista oraz trzy Fachpunkty!

Data dodania: 2011-09-22

Wykonujesz zlecenia remontowe lub inne prace związane z nierychomościami i domem? Zapraszamy do skorzystania z promocji na pakiet Profesjonalista Fachman24.pl. Sprawdź na http://fachman24.pl/payment/buy

Konkurs "Poleć fachowca" został zakończony

Data dodania: 2011-09-01

Informujemy, że dnia 31.08.2011 konkurs "Poleć fachowca"został zakończony!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za ciekawe wpisy i za polecanie solidnych fachowców.
Rozstrzygnięcie Konkursu zostanie opublikowane na fachman24.pl dnia 10.09.2011 r.

Promuj swoje usługi

Data dodania: 2011-07-25

Nowość! Fachowcu – zdobywaj Klientów – bądź widoczny w Internecie

To w Internecie potencjalni Klienci rozpoczynają poszukiwania specjalistów świadczących usługi w danym mieście. Jeśli chcesz:

  • Promować swoją firmę
  • Pozyskać nowych klientów
  • Wyróżnić się na tle konkurencji

Sprawdź proste w obsłudze narzędzia, które przygotowaliśmy dla naszych Fachowców. Dzięki nim łatwo poprowadzisz swój biznes w Internecie.

Możesz już teraz włączyć na swoim koncie usługi:
  • Pakiet profesjonalista – dzięki niemu Twoja wizytówka zostanie z podświetlona w katalogu Fachowców oraz będziesz otrzymywał powiadomienia SMS o nowych zleceniach z serwisu.
  • Wyłączenie reklam na wizytówce - Cała strona należy tylko do Ciebie. W wizytówce zaprezentujesz swoją ofertę, stworzysz opis swoich usług, dodasz zdjęcia, obok pojawisz się również Twój baner reklamowy.
  • Reklama na stronie głównej - emisja reklam do wszystkich użytkowników odwiedzających stronę główną portalu w rozmiarze 728x90.

Uwaga konkurs na Facebooku (Aktualizacja 2011-08-01)

Data dodania: 2011-07-25

Znasz dobrego Fachowca? Poleć go innym!

Aktualizacja 2011-08-01

Konkurs został przedłużony do dnia 31.08.2011

Znasz solidnego fachowca od remontu lub budowy? Podziel się z nami wrażeniami z remontu. Wygraj iPhone 4 i laptopa HP Mini! Weź udział w naszym konkursie "Poleć fachowca".
Wystarczy, że wejdziesz na nasz Fan Page'a na Facebooku, polubisz nas i opiszesz swoje dobre doświadczenia. Twoja opinia może być cenna dla kogoś kto akurat przymierza sie do remontu, Ty możesz wygrać atrakcyjne narody


Wejdź na Fan Page'a Fachman24.pl

Dołącz do Naszych Fanów i podziel się dobrymi doświadczeniami z innymi.

Nowa szata graficzna Fachman24.pl

Data dodania: 2011-07-24

Co się zmieniło?

Mamy przyjemność zaprezentować serwis Fachman24.pl w nowoczesnej, przejrzystej szacie graficznej. Przy projektowaniu nowego wyglądu kierowaliśmy się przede wszystkim potrzebą dostarczenia naszym użytkownikom jeszcze łatwiejszej i czytelniejszej nawigacji. Staraliśmy się aby nowe elementy graficzne pomagały skrócić czas znalezienia niezbędnych informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z nową szatą graficzną naszego serwisu

Formularz kontaktowy

zamknij

Kategoria :
Email :
Treść :
CAPTCHA
Przepisz kod : (Wielkość liter nie ma znaczenia)

Widomość została wysłana